logo
dollar
euro

Цієї осені на Полтавщині відкриють 4 спортмайданчики

12:31 09.09.2013 eye 306
Цієї осені на Полтавщині відкриють 4 спортмайданчики

За останні два роки на Полтавщині збудовані 8 спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Восени відкриються 4: в Лубенському, Новосанжарському, Хорольському та Пирятинському районах. Цього року розпочаті ремонти спортмайданчиків в 11 загальноосвітніх школах.

Завершений ремонт приміщення та спортивного залу Полтавської ДЮСШ №1. За рахунок коштів держбюджету добудована ДЮСШ у Диканьці, реконструйоване приміщення друкарні під ДЮСШ у Решетилівці. За рахунок об’єднання коштів місцевого бюджету та позабюджетних надходжень завершена реконструкція приміщення котельні під Козельщанську районну ДЮСШ, облаштований спеціалізований залу для занять боксом в Кобеляках, зроблений капітальний ремонт у Полтавській ДЮСШ №3, Комсомольській ДЮСШ №2, легкоатлетичному манежі ДЮСШ №5 у Полтаві.

Така інформація була сьогодні оприлюднена начальником управління з питань фізичної культури та спорту Ігорем Петрашем під час щотижневої апаратної наради в облдержадміністрації. Він також повідомив, що за два попередні роки на покращення матеріально-технічної спортивної бази в регіоні витрачені понад 43 мільйони гривень.

Загалом в області працює 55 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, одну з яких минулого року відкрито в Решетилівці. Різними видами спорту в них займається 16,9 тисяч дітей.


Наверхнаверх