logo
dollar
euro

Цікава ініціатива: у столиці відбудеться шкільний чемпіонат зі спортивного боулінгу. Дітей навчатимуть безкоштовно

10:05 09.09.2013 eye 263
Цікава ініціатива: у столиці відбудеться шкільний чемпіонат зі спортивного боулінгу. Дітей навчатимуть безкоштовно

До участі у змаганнях залучатимуть учнів 5-11 класів усіх столичних шкіл.

У вересні відбудеться реєстрація шкільних команд. Також пройдуть безкоштовні майстер-класи для учасників змагань. Взяти участь у змаганнях запросили школярів, які раніше не грали в боулінг. Під час чемпіонату з дітьми працюватимуть досвідчені інструктори та тренери.

Перший тур призначений на 1 жовтня. Змагатимуться школярі у трьох вікових групах: молодшій (5-6 класи), середній (7-9 класи) і старшій (10-11 класи).  Змагання в кожній з них відбуватимуться  двічі на місяць.  Команди отримуватимуть рейтингові бали відповідно до зайнятих місць на кожному етапі. За підсумками навчального року команда, що набрала найбільшу кількість балів, здобуде звання чемпіона Києва зі спортивного боулінгу. Переможці та призери турніру отримують цінні призи, крім того, окремі нагороди передбачені для шкіл, чиї команди посядуть найвищі місця в чемпіонаті.

Чемпіонат проходитиме на базі київського боулінг-клубу "Бруклін" за підтримки Національної федерації спортивного боулінгу, Спортивного комітету України та управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.


Наверхнаверх