logo
dollar
euro

У полтавському госпіталі порушили бюджетне законодавство на 805,38 тис. грн.

9:23 09.09.2013 eye 577
У полтавському госпіталі порушили бюджетне законодавство на 805,38 тис. грн.

Це виявили фахівці Полтавської міжрайонної державної фінансової інспекції під час ревізії військової частини А 3114 (військовий госпіталь) за період з 01.01.2011 по завершений місяць 2013 року.

Зокрема, до Державного бюджету з в/ч не перерахували зайво виплаченої заробітної плати та грошового забезпечення на загальну суму 138,34 тис. гривень. Внаслідок завищених виплат на оплату праці та понаднормове перерахування коштів  збитки сягають 69,41 тис. грн.

Також фахівці фінінспекції виявили заниження в обліку розміру кредиторської заборгованості від суми виявленої під час попередньої ревізії нестачі товарно-матеріальних цінностей. Крім того, в обліку не відображені заборгованості за речове майно перед військовослужбовцями на загальну суму 597,63 тис. грн.

Виявлені фінансові порушення частково усунуті. За допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни 9 посадових осіб притягнуті до адміністративної відповідальності. Зупинені операцій на рахунках військової частини, відкритих в органах Державної казначейської служби. Про результати ревізії проінформованапрокуратура Полтавиз нагляду за додержанням законів у воєнній сфері центрального регіону України.


Наверхнаверх