logo
dollar
euro

У Лубнах відбудуться кінно-спортивні змагання

15:40 07.09.2013 eye 2553
У Лубнах відбудуться кінно-спортивні змагання

Мабуть, кожен з нас мріє, хоч раз в житті, відвідати свято грації, поринути у незабутній світ приємних і радісних емоцій.

У лубенців є така можливість! Вперше у місті з нагоди 1025-річчя Лубен та до дня фізичної культури і спорту, за підтримки торгівельної марки "Гармонія", будуть проведені кінно-спортивні змагання з конкуру.

Як повідомив один із організаторів свята Євген Ананко, перший етап змагань – 90-сантиметровий конкур, після закінчення якого буде цікава концертна програма. На другому етапі - стрибки через перешкоду висотою 110 см., де виступатимуть спортсмени більш високого рівня. А після виступів – справжнє мистецтво: показові виступи майстрів з виїздки кюр (коли кінь майстерно виконує справжні танцювальні па з вершником на спині – це вражає).

Далі - найвищий рівень змагань: гран-прі. Тут виступатимуть справжні майстри своєї справи з усієї України. Як кажуть знавці, головне у цьому – гармонія між конем і вершником. У цих змаганнях братимуть участь, нещодавно створений та вже багатьом відомий, Лубенський кінно-спортивний клуб "Фаворит", засновником якого є Володимир Дорош.

У боротьбі за кубок Лубен складуть гідну конкуренцію близько 10 команд із різних областей України - Харківська, Сумська, Дніпропетровська, Полтавська (Кременчук, Комсомольськ, Лубни, Полтава). Серед спортсменів є майстри спорту, кандидати в майстри спорту, постійні учасники всеукраїнських змагань, багаторазові переможці  обласних змагань.

Спортивне свято пройде 14 вересня на стадіоні "Торпедо" (початок:11.00). За це дійство лубенцям потрібно завдячити міському голові Олесандру Грицаєнку, ТОВ "Лубенський молочний завод", ПП"Буд Буд", ТОВ "Завод "Комсомолець", торговельній марці "Чернігівське", ресторану "Лавіта" та Федерації кінного спорту Полтавської області, яку очолює Володимир Дорош. Приємного Вам відпочинку, шановні лубенці та гості міста!


Наверхнаверх