logo
dollar
euro

Диканська влада не полишає спроби закрити дві сільські школи

12:46 06.09.2013 eye 735
Диканська влада не полишає спроби закрити дві сільські школи

Ми вже повідомляли, що 2 серпня 2013 року у селі Надежда відбулася сесія сільської ради, на якій громада та місцеві депутати за підтримки Диканської районної та Полтавської обласної організацій ВО "Свобода" виступили проти закриття Надеждинської школи І-ІІ ступенів.

По завершенню сесії місцеві депутати одноголосно проголосували проти закриття школи в селі Надежда. Вдалося відстояти сільську школу і громаді ще одного села Диканщини – Петродавидівки.

Однак, керівництво Диканського району не полишає спроби закрити ці школи. Районні освітянські чиновники тиснуть на батьків і примушують перевести дітей до інших шкіл, мотивуючи тим, що не вистачає вчителів фізики і математики. Наче немає у Полтаві педагогічного університету, випускники якого не можуть знайти роботу за фахом. Влада розраховує, напевно, що батьки під тиском здадуться та переведуть дітей у запропоновані нею навчальні заклади. Тоді школи у селах Надежда та Петродавидівка можна буде «оптимізувати» через малу кількість школярів.

До речі, жодних документів чи рішень щодо долі шкіл сільськім громадам районна влада не надає. А міністр освіти Табачник, відповідаючи на звернення депутата-свободівця Олега Сиротюка, запевнив, що без згоди громади навчальні заклади не закриють. За його обіцянками Надеждянська і сусідня Петродавидівська школи повноцінно працюватимуть. Наразі люди, підтримані ВО "Свобода", мають намір захищати осередки освіти у своїх селах.


Наверхнаверх