logo
dollar
euro

Як користуються мобільним інтернетом в Україні та на Полтавщині?

11:46 06.09.2013 eye 327
Як користуються мобільним інтернетом в Україні та на Полтавщині?

За даними Яндекс.Метрики (metrika.yandex.ua), влітку 2013 року 19% користувачів з України переглядали сайти з мобільних пристроїв ― смартфонів, телефонів і планшетів.

Близько 2% користувачів мобільним інтернетом живуть у Полтавській області. Трохи більше половини з них використовують смартфони на базі Android, ще 27% ― iPhone та iPad. Власників пристроїв на Windows Phone серед полтавчан поки мало ― не більше 3%.

Лише 13% користувачів із Полтави та області заходять в інтернет зі старих телефонів на Symbian і Java, інші використовують сучасні смартфони та планшети. Це набагато менше, ніж у середньому по Україні. Приміром, у Київській області користувачів мобільним інтернетом зі старих телефонів майже 30%.

Співвідношення між кількістю пристроїв на старих і нових версіях операційної системи значно відрізняється ― залежно від типу платформи. Так, лише трохи більше чверті українців, які мають пристрої на базі Android, використовують найновіший реліз Jelly Bean (Android 4.1-4.3). Схожа картина і з Windows Phone ― нова "вісімка" стоїть лише у 23% власників пристроїв на цій платформі. Користувачі iOS оновлюють операційні системи набагато частіше: у 69% встановлено найсвіжішу з публічно доступних версій ОС від Apple ― iOS 6.

яндекс

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх