logo
dollar
euro

До кінця року стане відомо, чи отримає Полтавщина 40 мільйонів доларів на розвиток медицини

11:38 06.09.2013 eye 2675
До кінця року стане відомо, чи отримає Полтавщина 40 мільйонів доларів на розвиток медицини

Учора група консультантів Світового банку зустрілася з головою облдержадміністрації Олександром Удовіченком, щоб обговорити впровадження проекту розвитку регіональної систем охорони здоров’я.

Нагадуємо, полтавські медики мають намір спрямувати 40 мільйонів доларів від європейського проекту на  модернізацію надання медичної допомоги людям з хворобами системи кровообігу.

Як зазначив представник делегації Антоніо Дюран, Світовий банк вирішив спрямовувати фінансову допомогу безпосередньо в регіони. Уряд України надав кільком із них статус пілотних. Але європейські куратори проекту прийшли до висновку, що Полтавщина, яка не увійшла до переліку пріоритетних областей, має значні надбання у сфері охорони здоров’я. І її заявка на участь у проекті – одна з кращих, якщо не найкраща в Україні.

Для успіху потрібно зробити дві речі, наголосив представник банку, сформувати команду, яка впроваджуватиме проект і заручитись підтримкою влади. Остаточне рішення щодо схвалення участі Полтавщини в проекті буде прийняте до кінця поточного року.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх