logo
dollar
euro

На сесії Полтавської міськради мер Мамай "множив на нуль" депутата Лебедика, а міські обранці "на нуль помножили" інтереси усіх полтавців

10:43 06.09.2013 eye 985
На сесії Полтавської міськради мер Мамай "множив на нуль" депутата Лебедика, а міські обранці "на нуль помножили" інтереси усіх полтавців

Неприйнятно відреагував, як для міського голови, Олександр Мамай учора під час засідання 33-ї сесії міськради на пропозицію депутата Ігоря Лебедика направити кошти, виділені на ремонт дороги по вулиці Сівтанковій, де живе міський очільник, на червоношляхський серпантин. І забезпечити таким чином нормальне транспортне сполучення для мешканців селища та учнів школи №12.

Тим більше, що із закриттям початкової школи у Червоному шляху – філії ЗНЗ №12, небезпечною дорогою возитимуть ще й найменших школяриків. Мер перейшов на особистості й пообіцяв "помножити на нуль" депутата Лебедика, який пройшов до міськради у складі кандидатів від партії "Совість України" під патронатом самого Мамая. Хоча сам міський голова вже, начебто, давно відділився від "Совісті", перейшовши під крило правлячої Партії регіонів. Що ж до проблем громади Червоного шляху, з якими вона звертається вже по всіх усюдах, то їх навіть не розглядали.

Не включили до порядку денного й питання, яке торкається кожного полтавця – значне підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій, з приводу якого мають ще висловитись контролюючі органи. Це питання піднімала на сесії від імені депутатів фракції ВО "Батьківщина" Любов Шайдур. Вона виступила із заявою, якою представлена нею група депутатів вимагала скасувати введення в дію нових тарифів, адже прийняття їх супроводжувалось низкою порушень. Зокрема, не були проведені громадські слухання.

- Громадськість має орієнтуватись в причинах подібних кроків. Місцева влада повинна вчасно проводити обговорення зі споживачами, з обґрунтуванням причин зміни складових тарифів на житлово-комунальні послуги, - зазначила депутатка з трибуни сесії. Але її застереження більшість депутатів, присутніх в залі просто "помножили на нуль".

сесіяФото rada-poltava.gov.ua

Після цього депутати швиденько внесли зміни до "Програми економічного і соціального розвитку м. Полтава на 2013 рік" і до переліку регіональних програм, які фінансуватимуться у 2013 році, надали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та прийняли низку інших рішень. У "програмних" змінах, зокрема, передбачено, що на реконструкцію дошкільного навчального закладу № 4 по пров. Гористому, розрахованого на 38 дітей, з місцевого бюджету піде 1 499 200 грн., а на реконструкцію міського клінічного пологового будинку по вул. Енгельса, 27-в –  200 000 грн., на капітальні видатки Центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги 1 180 000 грн., тощо.

За пропозиціями заступників міського голови і головних розпорядників , збільшені видатки міського бюджету за рахунок залишків бюджетних коштів загального та спеціального фондів станом на 1 січня 2013 року. Зокрема, управління освіти отримає 7,2 тис. грн. на виплату стипендії президента України переможцям І-го та ІІ-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка та 652,5 тис. грн. – на придбання новорічних подарунків. Управління охорони здоров’я зможе витратити 103,0 тис. грн. на капітальний ремонт ділянки дороги на території 2 міської лікарні (13,0 тис. грн.) та капітальний ремонт ліфтів пологового будинку (90,0 тис. грн.). Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виділили 70,0 тис. грн. на поточний ремонт покрівлі стадіону для дитячо-юнацької спортивної школи № 1; 15,0 тис. грн. – на придбання захисної сітки на вікна в спортивному залі для СДЮШОР №2; 35,6 тис.грн. – на придбання лінолеуму та ковроліну для залу художньої гімнастики СДЮШОР № 4.

У цьому дійстві взяли участь 36 депутатів із 50 обраних до міської ради, які розглянули 46 питань порядку денного. Спостерігали за ними 50 запрошених. У роботі сесії взяв участь заступник голови ОДА О. Коваль. Розглянуто 46 питань порядку.


Наверхнаверх