logo
dollar
euro

Держцінінспекція отримала повноваження контролювати тарифи на житлово-комунальні послуги, які встановлюють місцеві органи

22:31 11.12.2019 eye 497
Держцінінспекція отримала повноваження контролювати тарифи на житлово-комунальні послуги, які встановлюють місцеві органи

Уряд схвалив постанову "Деякі питання формування та встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги", якою передбачено, що перегляд тарифів на житлово-комунальні послуги органами місцевого самоврядування буде можливим лише при наявності у підприємств висновків Держцінінспекції, якими підтверджуватиметься економічна обґрунтованість витрат, що включаються до тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це повідомив т. в. о. Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук.

Посадовець поінформував, що Держцінінспекція окрім здійснення контрольних функцій у питаннях встановлення тарифів та підготовки відповідних висновків, здійснюватиме моніторинг тарифів на житлово-комунальні послуги, про результати якого щомісячно інформуватиме Мінрегіон.

"Ми наведемо порядок у питаннях встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги органами місцевого самоврядування. Не може так бути, щоб в окремо взятому населеному пункті вмить зростала вартість послуг, бо цього так хочеться місцевим чиновникам. Своїм рішенням Уряд припинить таке свавілля", - сказав Григорій Семчук.


Наверхнаверх