logo
dollar
euro

"Полтаваобленерго" має створити цілодобовий кол-центр

7:18 06.09.2013 eye 1564
"Полтаваобленерго" має створити цілодобовий кол-центр

Набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) № 1070 "Щодо забезпечення функціонування кол-центрів суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом".

Цією постановою НКРЕ зобов’язала обленерго, кількість споживачів яких перевищує 100 000, створити кол-центри і забезпечити їх функціонування, а також затвердила організаційно-технічні вимоги до колцентрів, якими передбачається:

- цілодобовий режим роботи кол-центру;

- надання послуг абонентам на безоплатній основі;

- наявність єдиного багатоканального номера телефону та єдиної електронної скриньки;

- наявність автоматичного визначника номера телефону;

- наявність функцій аудіозапису розмов;

- надання інформації щодо незапланованих (аварійних) перерв в електропостачанні та щодо строків усунення несправностей;

- розміщення на веб-сайтах обленерго не пізніше ніж за 10 діб до початку відключення інформації щодо планових перерв в електропостачанні із зазначенням населених пунктів та вулиць, та/або об’єктів, яких буде відключено, дати та часу відключення (з точністю до години) та інші.

Крім того для визначення проблемних питань, які є найактуальнішими з точки зору споживачів, НКРЕ зобов’язала обленерго щокварталу надавати інформацію щодо кількості прийнятих звернень та їх розподілом за відповідними темами. Передбачено також контроль за показниками якості надання послуг кол-центрами.

ПАТ "Полтаваобленерго" має понад 100 000 споживачів: забезпечує передачу та постачання електричної енергії споживачам у містах Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Лубни, Миргород, а також у 25 районах Полтавської області та частині населених пунктів Кіровоградської області. Отже, тут має бути створений кал-центр, який відповідає вимогам НКРЕ. Зараз зв’язок із споживачами здійснюється через інформаційно-консультаційний центр, який працює п’ять днів на тиждень з обідньою перервою і тільки протягом 8-7 годин на добу. Не має консультаційний центр єдиного багатоканального номера телефону та єдиної електронної скриньки. Єдине, що здійснюється регулярно – повідомлення про планові перерви електропостачанні.


Наверхнаверх