logo
dollar
euro

До полтавських медиків приїдуть євроінтегратори

16:33 04.09.2013 eye 378
До полтавських медиків приїдуть євроінтегратори

Завтра Полтавщину відвідає робоча група консультантів від Світового Банку, Міністерства охорони здоров’я та Адміністрації Президента України.

Полтавська область у числі 22 регіонів України подала конкурсні документи на участь в проекті Світового Банку та уряду України, яким передбачено виділення коштів на  реформування регіональної системи охорони здоров’я. Полтавщина посіла 2-ге місце та потрапила до числа претендентів на отримання 40 млн доларів протягом 4-х років для його реалізації.

Про це йшлося сьогодні на нараді, яку провів заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль за участю директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака, інших фахівців медичної галузі області. За інформацією Віктора Лисака, полтавська сторона вже підготувала пропозиції з реформування та модернізації системи надання медичної допомоги людям з хворобами системи кровообігу, яку завтра і презентує гостям.  

Приїзд фахівців такого рівня на Полтавщину дає шанс сподіватися на фактичні кроки в модернізації медичної галузі, наближення її до євростандартів – така думки учасники наради.


Наверхнаверх