euro

Молоді ворскляни ніяк не можуть перемогти

23:14 16.04.2013 eye 26

Першість U-19. "Ворскла" - "Іллічівець" - 2:2

У зустрічі першої та останньої команд першості рахунок відкрила "Ворскла". На 8 хвилині Сергій Ічанський прямим ударом зі штрафного від рук воротаря відправив м'яч у сітку.

На 28 хвилині штрафний у виконанні гостей завершився точною зрізкою Махарадзе у полтавські ворота. А на 33 Олексій Фатьянов прямим ударом з кутового не без допомоги вітру вивів Маріуполь вперед.

На перерву команди пішли за нічийного рахунку - другий гол "Ворскли" (і знову після розіграшу стандарту) забив Владислав Олійник.

У другому таймі обидві команди створили нагоди для взяття воріт, не обійшлося без вимушених замін, а у "Ворскли" на 90 хвилині вилучили Олександра Томенка, однак забити більше ніхто не зміг, - інформує сайт уболівальників Ворскла.

Таким чином, після 8 туру першості 19-річних, полтавська команда набрала 3 очка і наздогнала за очковими показниками столичний "Арсенла". З киянами "Ворскла" наразі ділить 7-8 місця в турнірній таблиці першості. Наступний матч команда Олександра Омельчука проведе 23 квітня в Донецьку проти одноліток "Шахтаря".