logo
dollar
euro

Він вдарив цивільну дружину ножем у груди, вона померла. Сказав, що не хотів більше жити…

6:00 04.09.2013 eye 525
Він вдарив цивільну дружину ножем у груди, вона померла. Сказав, що не хотів більше жити…

Чоловік вбив свою цивільну дружину. До цього він вже вбивав. Його судили і він відбув покарання. І от знову. Тепер він вирішив, що жити більше не варто, але звести рахунки з життям не зміг…

Біда сталася в одному із звичайних полтавських будинків на вулиці Духова. 54-річний чоловік чекав свою цивільну дружину з роботи з вечерею: варив пельмені, готував салат. Та старання виявились марними: вона прийшла напідпитку. Він почав дорікати, казати, що не можна пити стільки, скільки п’є вона. Жінка почала його ображати у відповідь, штовхнула в спину так, що він ледве не впав в окріп, що стояв на плиті. Чоловік не стримався і вдарив її у груди ножем – так розповідає він. Як було насправді – ми ніколи не дізнаємось.

Він намагався врятувати дружину, зупинити кров, але в нього нічого не вийшло. Викликати швидку не наважився, адже розумів, що лікарі одразу викличуть міліцію. Жінка померла. І він вирішив покінчити життя самогубством. Відімкнув електричне приладдя, щоб не сталося пожежі, щоб не нашкодити сусідам. Ввімкнув газ на плиті і чекав смерті. Через деякий час йому стало страшно. Вирішив купити горілки, щоб набратися хоробрості і довести справу до кінця. І пішов. Так розповідає він сам, а як було насправді – ми не дізнаємось.

Вбиту жінку знайшла його мати, яка ввечері прийшла до них погостювати. Викликала міліцію. Працівники Київського райвідділу затримали вбивцю. Він може відправитись за колючий дріт на довгі роки – від семи до п’ятнадцяти.

Насправді, все що ми знаємо, що є вбивця і є жертва і, що кривава трагедія замішана на алкоголі. А статистика твердить, що більшість вбивств скоюють саме на «алкогольному ґрунті». Робіть висновки, панове.


Наверхнаверх