logo
dollar
euro

Міський голова Полтави відмовився від зустрічі з громадою Червоного шляху

17:20 03.09.2013 eye 864
Міський голова Полтави відмовився від зустрічі з громадою Червоного шляху

Про неактивну громадянську позицію полтавців він розказував  львівським гостям за "круглим столом" вже вдень.

2 вересня зранку, як і обіцяли, громада селища Червоний Шлях разом із народним депутатом від ВО "Свобода" Юрієм Бубликом прийшли до кабінету міського голови  Полтави Олександра Мамая з вимогою відновити навчальний процес у закритій початковій школі – філії ЗОШ № 12. Привели з собою і дітей – учнів "оптимізованого" навчального закладу. Чекали дві години.

Доки чекали, активістка молодіжної організації "Студентська Свобода" провела для дітей урок читання та малювання. Діти малювали рідну закриту початкову школу. Ці малюнки діти залишили на стіні в міській раді. Потім разом із дорослими мешканцями Червоного Шляху та нардепом віднесли до кабінету голови Полтавської міської ради "подарунки" – пакунки з гречкою. Школярі урочисто вручили їх секретареві – більше було нікому. "Заберіть свою гречку, поверніть нам школу!", – скандували школярі.

"Діти вже втретє приходять до міського керманича, от лише очільник знову не на роботі, хоча його авто вранці було припарковано біля приміщення міськради. Ми чекали на полтавського голову дві години, а він так і не з'явився. Тож ми з громадою вирішили повернути йому його "передвиборчу гречку", завдяки якій він здобув собі крісло міського голови. Хай забирає свою гречку, а дітям поверне школу! Із завтрашнього дня двері моєї громадської приймальні відкриті для учнів та вчителів початкової школи – філії ЗОШ №12. Там проходитимуть уроки для школярів до того часу, поки у напівзруйнованій школі не почнуться ремонтні роботи", – зазначив народний депутат України свободівець Юрій Бублик.

До теми: Відкритий урок громадянської мужності в учнів школи селища Червоний шлях відбувся біля міськради


Наверхнаверх