logo
dollar
euro

Поспілкувавшись з мером Львова міський голова Полтави вирішив шукати порозуміння з полтавцями?

12:52 03.09.2013 eye 588
Поспілкувавшись з мером Львова міський голова Полтави вирішив шукати порозуміння з полтавцями?

Учора одним із фінальних заходів Днів Львова у Полтаві стало зсідання круглого столу на тему: "Міжсекторальне партнерство. Співпраця влади та громадських організацій".

Участь у ньому взяли представники понад 30 громадських організацій Полтави. З учасниками круглого столу спілкувались міський голова Львова Андрій Садовий та міський голова Полтави Олександр Мамай. Зокрема, полтавський мер закликав громадськість міста бути більш активною, ігноруючи той факт, що він особисто з полтавцями, які звертаються до нього з проблемних питань, спілкуватися не надто бажає. Як нещодавно з громадою Червоного шляху.

– Сьогодні я мав довгу розмову із міським головою Львова Андрієм Садовим, який розповів про те, як міська влада співпрацює із громадськими організаціями, – сказав Олександр Мамай. – Якщо влада щось робить неправильно, то громадськість, яка і вибрала владу, повинна допомогти знайти правильні шляхи вирішення проблеми.

Міський голова Львова, розповідаючи про співпрацю в його рідному місті, розповів, що громадські організації Львова активно допомагають міській владі, адже ми змогли знести мур, який розділяє владу і громадськість. Громадськість – це джерело і основна рушійна сила розвитку міста, тому із нею потрібно співпрацювати. А ще Андрій Садовий сказав, що Полтава вразила його гостинністю. Він оглянув найвизначніші місця Полтави і йому все дуже сподобалось.

садовий Андрій Садовий | Фото city-adm.lviv.ua

А полтавцям дуже сподобались львівські гості. Їхні заходи відвідало понад 17 тисяч мешканців обласного центру. Волонтери роздали більше 6 тисяч листівок "Зустрінемось у Львові". Мер міста Львова запросив студентів на стажування у Львівську міську раду. Львів’яни презентували виставку картин учнів Львівської художньої школи ім. О. Новаківського. Театралізоване дійство та вуличну виставу "Глорія" від театру "Воскресіння" на Театральній площі подивились близько 2 тисяч людей. Також на площі просто неба лунав джаз, відбувся джаз-концерт у "Львівській кав’ярні". Школярі гімназії № 17 отримали міні-бібліотеку від львівських видавництв – 50 книжок, які вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер Львова подарував учням шоколадного лева.

Зустрівся Андрій Садовий і з полтавським студентством. У Технічному університеті відбудлися відкриті лекції про Львів – лекція заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва на тему "Львів – культурна столиця України" та відкрита лекція міського голови Львова Андрія Садового. Гості також презентували свої  туристичні пропозиції. Представники львівського туристичного бізнесу поспілкувались із місцевими туристичними операторами. Обговорювали спільні туристичні проекти двох міст.

Побільше б таких гостей. І, звичайно хочеться, щоб Полтава змогла поборотися за звання, яке собі так довго приписувала – культурна столиця України. Хотілося, щоб і наше місто змогло б так яскраво, так творчо по-сучасному представляти себе в інших містах і державах. Однак, спершу полтавській владі таки варто навчитися слухати полтавців, прислухатися до них і розмовляти не зверхньо, а на рівних.


Наверхнаверх