logo
dollar
euro

У Полтаві школярі відзначили День знань спиртними напоями

17:32 02.09.2013 eye 1040
У Полтаві школярі відзначили День знань спиртними напоями

Це виявили працівники Полтавського міського управління міліції спільно з представниками відділу у справах дітей Полтавського міськвиконкому під час спільного рейду 1-го вересня.

Перевіряли улюблені місця відпочинку підлітків та молоді. Двох 13-ти річних дітей, які пили слабоалкогольні напої, знайшли на другому поверсі бездоглядного Кадетьського корпусу. Ще двоє – 13-ти та 14-ти років вживали напої з градусом на сходах біля стадіону "Ворскла".

Усіх малолітніх порушників доставили в Полтавське міське управління міліції, де провели з ними профілактичні бесіди. Туди ж викликали їхніх батьків, на яких склали адмінпротоколи за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей. Правоохоронці з’ясували, що алкогольні напої дітям в одному з магазинів міста купили дорослі, з якими ті стояли поруч в черзі до прилавка.  

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавського міського управління Віктор Горобій зазначає, що міліція і надалі  боротиметься з незаконним продажем дітям алкоголю та тютюну, проте, щоб ця робота була насправді ефективною, потрібна підтримка населення, повідомляє УМВС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх