logo
dollar
euro

У студентське братство сьогодні приймали першокурсників педагогічного університету та аграрної академії

22:22 11.12.2019 eye 547
У студентське братство сьогодні приймали першокурсників педагогічного університету та аграрної академії

На свято у Полтавську державну аграрну академію завітали Андрій Гетя – директор Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України, Володимир Замикула – заступник голови обласної державної адміністрації, Олександр Мамай міський голова Полтави, члени наглядової ради та інші.

студенти

Церемоніал посвяти у студенти першокурсників розпочався внесенням прапорів: Державного, міста Полтави та академії. Почесне право нести їх надано було кращим спортсменам навчального закладу: Максиму Гордійчуку – майстру спорту міжнародного класу, срібному призеру Чемпіонату світу з гирьового спорту, студенту 5 курсу інженерно – технологічного факультету, Сергію Куземі – майстеру спорту України, Чемпіону Світу серед юніорів з гирьового спорту, студенту 5 курсу факультету агротехнологій та екології, Віталію Білоусу – студенту 5 курсу факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва, майстру спорту України з гирьового спорту.  Полтавська державна аграрна академія цього року прийняла 500 першокурсників на 6 факультетах.

студенти2
Відбулись сьогодні урочистості з нагоди посвячення в студенти і в Полтавському національному педагогічному університеті. Тут студентське братство поповнилось  757 першокурсниками на 7 факультетах.

До теми: Полтавський техуніверситет урочисто вітав першокурсників


Наверхнаверх