logo
dollar
euro

Злочинцям на замітку: найвправніше затримають у Миргороді

11:16 02.09.2013 eye 940
Злочинцям на замітку: найвправніше затримають у Миргороді

Групи затримання ДСО охороняють об’єкти, забезпечують швидке реагування на виклики за сигналом "Тривога" та по лінії 102, беруть участь у затриманні правопорушників. Звичайно, тренуватися доводиться багато, а конкурси та змагання дозволяють оцінити їх результат.

Із 1996 року конкурс "Кращий за професією" проводиться серед усіх підрозділів груп затримання Державної служби охорони. Ось і нещодавно за право називатися найкращими боролися команди Кременчуцького ВДСО, Миргородського МВДСО, Лубенського МВДСО та ОБМ УДСО у складі міліціонерів СП ГЗ, молодших інспекторів та міліціонерів-водіїв.

На першому етапі перевірялась теоретична підготовка. Бійці таких підрозділів повинні добре знати зброю і заходи безпеки при її використанні, орієнтуватись у законодавстві, щоб оцінити правомірність застосування засобів та методів фізичного впливу, знати правила дорожнього руху тощо. Показали учасники змагань свої навички надання медичної допомоги, виконання прийомів рукопашного бою, бігали 100 та 1000 метрів, стріляли з пістолета Макарова,  вміння діяти в типових та екстремальних ситуаціях. Змагалися  й у професійному швидкісному маневруванні автомобілем за встановленою схемою та розміткою із заміною колеса на старті.

ment11
Коротше кажучи, змагання не для слабкодухих. І перемогла в них  команда Миргородського МВДСО, яка впевнено йшла до успіху від самого початку змагань. Друге місце посіла група затримання окремого батальйону міліції УДСО, третє – Кременчуцького ВДСО.

Начальник УДСО Сергій Порада привітав лідера змагань з перемогою та усім вручив кубки, почесні грамоти та цінні подарунки. Найкращими названі міліціонер-водій – О.В. Дзюба (ОБМ УДСО), молодший інспектор – А.В. Красін (Кременчуцький ВДСО) та міліціонер СП ГЗ – С.В.Дроботя (Миргородський МВДСО), повідомляють в УДСО при УМВС України в Полтавській області.

Команді УДСО Полтавської області  цього року в Рівному ще доведеться показати свою майстерність на всеукраїнському конкурсі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх