logo
dollar
euro

Галюциногенні гриби лікуватимуть від депресії

20:02 16.04.2013 eye 413
Галюциногенні гриби лікуватимуть від депресії

Препарати, створені на основі галюциногенних грибів, можуть допомогти у лікуванні важких форм депресії, вважають британські дослідники з Лондонського королівського коледжу.

До галюциногенних грибів відносять близько 25 видів, 75% з них складають представники роду псилоцибе, а також мухомори тощо. Учені вважають, що псилоцибін, який входить до складу цих грибів, може впливати на зони мозку пацієнтів, які страждають від депресії.

Результати дослідження показали, що по суті наркотик, псилоцибін, здатний глибоко впливати на пацієнтів з депресією, оскільки після його приймання люди відчували себе щасливими протягом кількох тижнів, а пацієнти з нав'язливими думками і депресією повністю видужували.

Для досконального вивчення використання псилоцибіну як способу лікування було виділено більш як півмільйона фунтів стерлінгів. У новому етапі випробування речовини братимуть участь 60 добровольців.

Керівник дослідження, професор Девід Натт сподівається, що йому вдасться довести ефективність даної речовини в лікуванні депресії і цим легалізувати дану методику терапії.


Наверхнаверх