logo
dollar
euro

Українці стали кращими в Європі в тайському боксі. Серед них двоє полтавців

14:10 30.08.2013 eye 389
Українці стали кращими в Європі в тайському боксі. Серед них двоє полтавців

Минулого тижня в Харкові на ринзі спорткомплексу "Локомотив" проходив чемпіонат Європи з тайського боксу, на якому збірна України посіла перше загальнокомандне місце. Змагалися близько 200 спортсменів з 12 країн.

Крім спортсменів і тренерів до Харкова прибули почесні гості, серед яких - президент Всесвітньої федерації муай тай Акачай Чантоса і президент Європейської конфедерації муай тай Габріела Мург, а також тайські професійні бійці професіонали.

Чемпіонат Європи вперше проводиться в Україні. У Харкові він проходив завдяки успіхам саме харківських бійців. Минулого року на чемпіонаті світу в Таїланді перемогла українська команда, "кістяком якої були харків’яни. Збірна України стала кращою і в Харкові на європейських змаганнях. Росіяни стали другими.

До складу "золотої" української команди увійшли й полтавці Андрій Горячун та Вадим Андрейчук, яких тренує Олега Коваленко – тренер-викладач відділення кікбоксингу дитячо-юнацької спортивної школи №4 Андрій Горячун став чемпіоном Європи у ваговій категорії 67 кілограм, Вадим Андрейчук – призером Чемпіонату Європи, посівши ІІІ місце.

Для довідки: Муай тай ― вид бойового мистецтва, який походить з Таїланду. Його прихильники є зараз у багатьох країнах світу. Цей вид називають також "боксом восьмируких", адже під час бою широко та різноманітно використовуються руки, гомілки, лікті та коліна (тобто вісім ударних поверхонь). Таким чином, боєць має для завдавання удару вісім "контактних точок", на відміну від двох у класичному боксі (кулаки) або чотирьох у кікбоксингу (кулаки, ступні).


Наверхнаверх