logo
dollar
euro

Дівчинку, яка втекла з літнього табору, повернули в школу

21:02 11.12.2019 eye 380
Дівчинку, яка втекла з літнього табору, повернули в школу

Дівчинка-підліток втекла з літнього табору відпочинку 20 серпня і відправилась мандрувати, адже не бажала повертатися до школи.

Та мандрувала недовго, хоч і намагалась не потрапляти у поле зору правоохоронців: знала, що її шукатимуть.

29 серпня її знайшла начальник кримінальної міліції у справах дітей Полтавського РВ Наталія Нечепуренко. Пошуки утікачки тривали більше тижня. Справа знаходилася на особистому контролі керівництва обласного управління міліції. Правоохоронцям швидко вдалося знайти свідків, які бачили дівчинку і стверджували, що вона їхала потягом у Полтаву.  Тож, міліціонери, в першу чергу, налагодили зв'язок із адміністраціями залізничних та автовокзалів, передали перевізникам, працівникам білетних кас та контролерам фото та прикмети дитини. Були вжиті й інші заходи. До пошуків залучилиі усі служби Полтавського райвідділу міліції.

Майор міліції Наталія Нечепуренко знайшла дівча  під час чергового відпрацювання Південного залізничного  вокзалу,  повідомляють у Полтавського РВ УМВС в Полтавській області. Працівники Полтавського райвідділу висловлюють вдячність вчителям, вихователям та небайдужим громадянам, які брали активну участь у пошуках дитини.

А ми побажаємо педагогам школи, від перебування в якій тікала дівчинка, якщо не любові, то щирого співчуття до своїх, навіть непростих, вихованців і великого терпіння. Ці складові мають вивести дитину на життєвий шлях, а не на узбіччя доріг.


Наверхнаверх