logo
dollar
euro

Миргородський наркоділок зробив з ведмедика контейнер для наркотиків і "запустив" через кордон. Ведмежа "спіймали" СБУшники

20:46 18.11.2019 eye 402
Миргородський наркоділок зробив з ведмедика контейнер для наркотиків і "запустив" через кордон. Ведмежа "спіймали" СБУшники

46-річний мешканець Миргорода вирішив спробувати себе в ролі наркоділка.

Власноруч виготовив наркотик і намагався налагодити його збут. Навіть знайшов покупця в Росії. А от організувати надійний спосіб переправлення зілля через кордон чоловікові не вдалося. Вирішив діяти примітивно: запхав марихуану в плюшеве ведмежа і спробував відправити  замовнику міжнародним поштовим відправленням.

Співробітники СБУ затримали контрабандиста "на гарячому" у лютому 2012 року. Оглядаючи посилки правоохоронці знайшли сім пакунків з канабісом загальною вагою 1,6 кг. Крім того, в гаражі зловмисника "завалялося" ще декілька поліетиленових пакетів із цим же наркотиком вагою 5,4 кг. Вартість усього вилученого наркотичного зілля оцінили в понад 100 тисяч гривень.

Звичайно ж, доморощений наркоділок представ перед судом. І от вже набув чинності вирок Апеляційного суду Полтавської області за кримінальною справою, порушеною слідчими СБУ, стосовно громадянина України, який намагався здійснити контрабанду наркотичного засобу – марихуани. Контрабандист визнаний винним у вчиненні злочину та засуджений до 7 років позбавлення волі з конфіскацією наркотичного засобу, який був предметом контрабанди, повідомляє прес-група Управління СБУ в Полтавській області.


Наверхнаверх