logo
dollar
euro

16 вересня у Полтаві відбудеться кастинг до 6 сезону шоу "Україна має талант"

6:56 16.07.2019 eye 2186
16 вересня у Полтаві відбудеться кастинг до 6 сезону шоу "Україна має талант"

16 вересня в приміщенні Полтавського міського будинку культури відбудеться кастинг до нового 6 сезону шоу "Україна має талант", який проводитиме "Міжнародний Медіа Центр-СТБ".

Порядок на цьому заході забезпечуватиме спецпідрозділ Державної служби охорони "Титан". Саме бійці цього спецпідрозділу визнані кращими в забезпеченні особистої безпеки громадян та одними з найкращих у Європі за своїм професіоналізмом.

"Міжнародний Медіа Центр-СТБ" постйно співпрацює з полтавськими титанівцями під час проведення регіональних кастингів до різних телевізійних шоу, зокрема, "Х-фактор", "Танцюють-всі" та "Україна має талант", повідомляють в УДСО при УМВС України в Полтавській області.

– Мобільне реагування, швидкість в прийнятті рішень та максимальний захист громадян – це наріжний камінь в роботі бійця спецпідрозділу, тому вони надійно забезпечуватимуть контрольно-пропускний режим, охорону місця проведення та особисту безпеку всіх учасників заходу, – зазначає заступник начальника УДСО при УМВС України в Полтавській області підполковник міліції.


Наверхнаверх