logo
dollar
euro

Ярош представив свій новий рух - «ДІЯ»

23:34 17.10.2017 eye 495
Ярош представив свій новий рух - «ДІЯ»

У Львові Дмитро Ярош представив громадськості свій новий рух - «Державна ініціатива Яроша» ( «ДІЯ»).
«Цей рух спрямований, насамперед, на те, щоб зібрати патріотичні сили, які змогли б реалізувати ті ідеї, які не може реалізувати нинішній уряд. Метою даної політсили є - навести порядок в тилу, у тому числі в столиці України», - зазначив лідер політичного руху.

Національний рух Яроша буде чимось нагадувати Народний Рух України перед придбанням незалежності. Він дозволить об'єднати людей  різних політичних та ідеологічних прагнень, незалежно від конфесійної приналежності та мови.

Хотілося б відзначити, що це не перша демонстрація даної політичної сили. Раніше цей рух Ярош вже рекламував у Слов'янську.

Окрім за все, для того, щоб організувати та підтримувати цей рух, потрібні великі кошти. Можна тільки припускати, звідки у Яроша гроші.

 Швидше за все, вони надходять від олігархів. Адже колишній лідер екстремістського об'єднання «Правий сектор» не раз заявляв, що він не проти взяти гроші у олігархів на війну та на життя бійців, тож нехай спонсорує той, хто зацікавиться.

Багато політичних експертів висувають версію, що Дмитро Ярош створив свій новий блок через те, що вже втратив контроль над «Правим сектором».

Поки Ярош їздить містами України, вихваляючи власний політичний рух, наша влада втрачає контроль не тільки над політичними партіями, а і над країною в цілому. Президент Порошенко не має авторитету (http://pohnews.org/podi.html?new_id=9037), уряд прагнуть змінити (http://pohnews.org/podi.html?new_id=8920), а політики, що зараз не при владі активізуються у спробах розгорнути революцію на свою користь.

 


Наверхнаверх