logo
dollar
euro

У Надержинщинській жіночій колонії обирали "Найчарівнішу та найпривабливішу"

13:38 28.08.2013 eye 1380
У Надержинщинській жіночій колонії обирали "Найчарівнішу та найпривабливішу"

Днями у Надержинщинській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№65), вперше відбувся конкурс краси "Найчарівніша та найпривабливіша" серед засуджених жінок.

До заходу жінки готувалися заздалегідь. Упродовж двох місяців власними руками створювали костюми, писали вірші, готували пісні.

За кожну з чотирьох конкурсанток, уболівала своя група підтримки, а оцінювали їх члени журі, до складу якого входили представники адміністрації колонії та члени релігійної організації.

На шляху до перемоги потрібно було продемонструвати свою майстерність та проявити творчий підхід. Та щоб отримати омріяну діадему, кожна номінантка повинна була пройти п’ять конкурсних випробувань: "Міс талант", "Міс інтелект", "Міс артистичність", "Міс поезія" та "Міс глядацьких симпатій".

Найчарівніша-та-найпривабливіша
Учасниці дефілювали у вишуканих сукнях, одна за одною виходячи на сцену, демонстрували свою красу та здібності і почували себе справжніми супер–моделями. Але найбільше всіх присутніх вразив і розчулив конкурс "Міс поезія".

По завершенню останнього конкурсу члени журі визначили переможниць у п’яти номінаціях. Жодна з учасниць не залишилася без квітів, подарунків та також приємних спогадів.

Найчарівніша-та-найпривабливіша_2
За його підсумками перемогу отримала Ірина Світлична, яка виборола два титули: "Міс інтелект", та "Міс глядацьких симпатій". Ірині допомогла перемогти її природна краса, стрункий стан і акторські здібності, вміння себе подати і прихилити до себе глядачів. Титул "Міс поезія" отримала Оксана Макаренко, яка найкраще продекламувала вірш про життя. "Міс артистичність" виборола Катерина Колотієвська, а титул "Міс талант" здобула Анна Григориченко, - інформує прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.


Наверхнаверх