logo
dollar
euro

Влада Полтавщини "оптимізовуватиме" школи лише за згодою громад

11:21 28.08.2013 eye 309
Влада Полтавщини "оптимізовуватиме" школи лише за згодою громад

Про це вчора говорив на прес-конференції, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, присвяченій підготовці  закладів освіти регіону до нового навчального року.

В області майже половина шкіл малокомплектні, їх потужність використовується на третину, зазначив посадовець, тому важливим питанням є оптимізація. Її слід здійснювати виважено і лише за згодою територіальних громад, щоб не виникали конфліктні ситуації. З огляду на це важливим є забезпечення шкіл, де навчаються діти з навколишніх сіл, надійними транспортними засобами. До початку нового навчального року в області з’явилися 30 нових шкільних автобусів, придбаних за кошти держбюджету, а до кінця цього року до загального шкільного автопарку додасться ще 21 машина. За час дії Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» у Полтавській області придбано 287 шкільних автобусів: 127 - за кошти держбюджету і 160 - за місцеві кошти.

Під час прес-конференції Валерій Пархоменко звернув увагу на те, що шкільна освіта передбачає всебічний розвиток дитини. Цьому сприяє доступ до спортивних майданчиків.  Він повідомив, що в області наразі реконструйовано 280 майданчиків загальноосвітніх шкіл та 201 майданчик дошкільних навчальних закладів. Посадовець також підтвердив, що школи Полтавської області повністю готові до початку навчального року.

Довідково: У 2013-2014 навчальному році в області загалом працюватимуть 609 дошкільних навчальних закладів, які відвідуватимуть близько 45,6 тисяч дітей, і 702 школи, в яких навчатимуться 125,4 тисяч учнів.


Наверхнаверх