logo
dollar
euro

У Параді вишиванок брали участь окремо Полтавщина і Кременчук

9:53 27.08.2013 eye 1403
У Параді вишиванок брали участь окремо Полтавщина і Кременчук

Цього року на участь у столичному Параді вишиванок, який відбувся в День Незалежності, офіційно зареєструвались 5 тисяч 270 людей.

До Києва з‘їхались представники 20 регіонів України та навіть із Латвії. Брали участь у заході і представники від Полтавщини та Кременчука.

Кременчук Представники Кременчука

Цього року кременчужани вперше долучилися до проведення всеукраїнського Параду вишиванок. На жаль, наддніпрянцям призів не дісталося, хоч виглядали вони пристойно.  Делегація Полтавщини виділялась вишиванками вишитими білим по білому. Полтавцям дісталась відзнака за кращу дитячу вишиванку.

Всеукраїнський Парад вишиванок у цьому році відзначив свій п’ятий ювілей. Перемогу у номінації "Найкращий "Диво-птах" та 75 тисяч гривень виборола Вінниччина. Птах з Кіровоградщини здобув перемогу у номінації "Креативний розпис" та подарував своєму місту призові 25 тисяч гривень. У номінації "Презентація рідного міста" перемогу та 75 тисяч гривень здобув Івано-Франківськ. Найчисельнішою виявилася делегація із Слов’янська Донецької області. Вона отримала 50 тисяч гривень та головний кубок "Параду вишиванок – 2013".

ПолтавщинаПредставники Полтавщини


Наверхнаверх