logo
dollar
euro

Україна збирається зірвати референдум у Нідерландах

3:30 01.05.2017 eye 952
Україна збирається зірвати референдум у Нідерландах

Оприлюднений секретний документ Служби Зовнішньої розвідки України щодо планів нашої влади здійснити вплив на проведення та результати референдуму у Нідерландах щодо питання асоціації з Україною, що запланований на 6 квітня поточного року.

Нагадаємо, що голландська влада має намір дізнатися думку своїх громадян щодо українського питання. Попередні опитування та наявна риторика у ЗМІ не демонструють прихильності до України. І хоча влада Нідерландів запевняє нас, що референдум є лише консультативним і не скасує їхнє рішення, повірити у це важко.

Теж саме підтверджує і голова Зовнішньої Розвідки України Віктор Гвоздь. У документі, який представили на розсуд громадськості хакери «Кіберберкуту», він звертається до Президента Петра Порошенка з проханням виділити гроші з небюджетних коштів, які підуть на спецоперацію зі зриву голландського референдуму. Він констатує той факт, що негативні результати референдуму призведуть до ускладнення євроінтеграційних процесів України, тому настійно рекомендовано провести ряд запобіжних заходів. Зокрема, СЗР має групу місцевих журналістів, які за вказівкою створять негативний фон навколо референдуму і сприятимуть його зриву. Також у планах — підкуп чиновників для бюрократизації процесу та залучення арабських мігрантів (з метою зашифровування дій СЗР) для здійснення тиску на ключових осіб.

Євроінтеграція України, яка зараз і без того перебуває під великим питанням, під загрозою ще й через «запобіжні» заходи нашої влади, які можуть тільки зіпсувати репутацію нашої країни у разі провалу спецоперації. У кращому ж випадку — пусте витрачання сил, часу та грошей, адже громадську думку цілої країни не зміниш за ті півтори місяці, які залишились до голландського референдуму. Найкраще це б змогли зробити реформи у нашій країні та покращення рівня життя суспільства — якраз те, у чому нинішня влада демонструє зовсім мало результатів.

308542600246d6a52709f472d89d3218eb1ac976

dcf19eabb602eb5195fdce48ff32c7d6f840535d


Наверхнаверх