logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся "Танцювальний марафон"

8:32 26.08.2013 eye 761
У Полтаві відбувся "Танцювальний марафон"

25 серпня сцена ТРЦ "Екватор" прийняла понад 15 колективів, що разом продемонстрували 40 танцювальних номерів.

Марафон організований з метою популяризації здорового способу життя, танцювальної культури в Полтаві та реклами колективів-учасників напередодні нового танцювального сезону. Ведучий, Максим Узол, до кожного номеру повідомляв коротку інформацію про  танцювальний колектив, напрям, що вивчається та місце тренувань. Аби кожен присутній, чиї очі загорілися нестримним бажання танцювати не гаючи ні хвилини записувався до студії. Сприяли цьому і листівки, поширювані самими учасниками.

Захід об’єднав, окрім розважальної, ще одну мету - зібрати кошти на допомогу 5-ти річному Максиму, який хворіє на гострий лімфобластний Т-лінійний лейкоз. Скринька, куди всі небайдужі могли кидати гроші стояла біля сцени протягом всього концерту.

IMG_4592
Допомогти Максиму ви можете надіславши кошти на номер рахунку 4627081204694050 (картка Приват Банку), мама – Владислава, тел. 0666086862

На святі не існувало жодних вікових та стильових обмежень. Хіп-хоп, естрадна хореографія, степ, східні напрями, контемп, бальні танці, брейк і, навіть небачений досі в Полтаві стиль, поп-фьюжн. Така різноманітність хореографії ще раз доводить, що у Полтаві є всі умови для вашого танцювального самовираження.

Понад три години танцю подарували глядачам безліч яскравих вражень, заряд позитиву та гарний настрій на декілька днів вперед.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх