logo
dollar
euro

У Гадяцькому училищі культури з порушеннями витратили 188 тис.грн.

10:57 25.08.2013 eye 520
У Гадяцькому училищі культури  з порушеннями витратили 188 тис.грн.

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського знайшли фінансові порушення на суму 188 тис. грн. Зокрема, неправомірно сплачено із стипендіального фонду студентам понад 81 тис. грн на матеріальну допомогу та заохочення в розмірі, що перевищує 10 відсотків від коштів передбачених для виплат стипендій за січень-травень поточного року.

Також виявлено, що за рахунок коштів загального фонду видатків спеціального фонду здійснювалось відшкодування витрат за спожиті житлово-комунальні послуги квартиронаймачів. Зафіксовані факти завищення витрат на оплату праці за фактично невідпрацьований час та відповідні соціальні внески; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт тощо. Це також призвело до втрат фінансових ресурсів у сумі понад 88 тис.грн.

Під час ревізії ї зафіксовані фінансові порушення усунуті. Однак, за недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на вісьмох посадових осіб училища  складені протоколи про адміністративну відповідальність, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області.


Наверхнаверх