logo
dollar
euro

Росія припинила рух українських вантажівок по своїй території

17:35 18.01.2018 eye 180
Росія припинила рух українських вантажівок по своїй території

Рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, призупинено на території Росії, повідомив сьогодні Мінтранс РФ. Дія таких заходів буде зберігатися до врегулювання керівництвом України ситуації з протизаконним блокуванням російських вантажівок на території України – про це повідомляється на сайті Мінтрансу РФ.

Зараз міністерство наголосило, що на територіях різних областей України залишаються заблокованими близько сотні вантажних авто. А понад півтисячі вантажівок не можуть заїхати в Україну з боку ЄС – зі Словаччини та інших країн Союзу.

Відомо, що зараз авто в Україні незаконно блокуються невеличкими групами нелегальних формувань у різних областях, яких не затримують робітники поліції.

«Зазначені дії є грубим порушенням Угоди між урядом РФ та урядом України про міжнародне автомобільне сполучення, згідно з яким сторони забезпечують можливість здійснення транзитних перевезень по своїх територіях» –  зазначається на сайті Мінтрансу.

Вони пояснюють, що Українське керівництво не прийняла жодних заходів для припинення протиправних дій груп, які заблокували транспортний рух.

Цікаво, що деякі політики відверто підтримують такі дії, які зрештою починають шкодити і українським бізнесменам. Наприклад, Генадій Москаль, голова Закарпатської ОДА, підтримав активістів «ПС» та «Свободи» у цих протиправних діях. Тож він мав би піти у відставку, бо його позиція суперечить інтересам України.

 


Автор: Олександр Шевченко
Наверхнаверх