logo
dollar
euro

Учень проти учителя-2

7:50 24.08.2013 eye 299
Учень проти учителя-2

Сьогодні, у День Незалежності, полтавська Ворскла прийматиме луцьку Волинь

Так, склалось, що в святковий день полтавська команда, до речі, вперше у своїй історії зіграє вдома футбольний матч. Підопічні Василя Сачка прийматимуть непоступливу команду з Луцька ― Волинь.

Долею календаря, Василю Сачку другий домашній матч проводитиме проти команд, на чолі яких стоять тренери, які зіграли значну роль у долі нинішнього наставника Ворскли. У 5 турі Ворскла зустрічалася з Іллічівцем Миколи Павлова. Учень Сачко виявився сильнішим за свого учителя: полтавці тоді перемогли маріупольців ― 1:0. На черзі гра з командою Віталія Кварцяного ― тренера, який фактично зробив із Сачка футболіста. Саме у Волині, Василь виріс у знаного футболіста. Тому буде цікаво спостерігати за цим поєдинком.

Віталій Кварцяний в інтерв'ю каналу Футбол похвалив свого колишнього футболіста, який наразі робить перші, і доволі успішні кроки на тренерській стезі:

- Я можу сказати, що Вася порядна людина, а також був хорошим футболістом. Він пропрацював майже рік в клубі, тому досвід тренерської діяльності він має. У нього є багато позитивних моментів, щоб бути психологом, учителем і тренером.

Ворскла - Волинь
24 серпня. Полтава. Стадіон Ворскла. Початок о 16.30
Пряма трансляція на каналі Футбол


Наверхнаверх