logo
dollar
euro

Очікуючи суду, кременчуцький "віконний" шахрай продовжував обдурювати людей

18:12 23.08.2013 eye 387
Очікуючи суду, кременчуцький "віконний" шахрай продовжував обдурювати людей

30-річний приватний підприємець ошукав 98 кременчужан, видуривши в них близько 200 тисяч гривень.

Шахрай пропонував людям замовити металопластикові конструкції та внести передоплату в розмірі 70% від їхньої вартості. Махінації чоловіка були розкриті й нещодавно слідчий відділ Кременчуцького міського управління міліції направив справу на розгляд суду. "Підприємець" має відповідати за шахрайство у великих розмірах.

Однак, як кажуть, горбатого могила виправить. І молодик продовжував займатися "віконним бізнесом". До міліції надійшло понад 10 нових звернень мешканців Кременчука зі скаргами на шахрая. Тільки 21 серпня таких звернень було три.

Серед ошуканих опинився й 76-річний Микола Григорович, який розповів, що 16 серпня  уклав договір про установку металоконструкції в квартирі просто на вулиці біля ринку.  Він віддав шахраям 6000 гривень. А коли вирішив навідатись до офісу, адреса якого була зазначена в договорі, побачив, що ніякого офісу там немає, як і немає підприємця, який обіцяв старенькому 20% знижки.

Зловмиснику зараз доводиться знову давати покази слідчим, повідомляє  прес-служба Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх