logo
dollar
euro

Європарламент терміново розгляне пропозиції Єврокомісії про безвізовий режим для України

5:14 20.01.2018 eye 163
Європарламент терміново розгляне пропозиції Єврокомісії про безвізовий режим для України

Президент Європейського парламенту Шульц повідомляє, що Європарламент терміново розгляне пропозиції Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, як тільки вони надійдуть до парламенту. Про це повідомляє УНІАН.

 Мартін Шульц  висвітлив ці питання перед журналістами після завершення зустрічі з президентом України Порошенко, яка відбулася під час Мюнхенської конференції, де обговорювалися питання безпеки.

При цьому президент ЄП підкреслив важливість такого рішення. Крім того, він запевнив,  що у Європарламенті підтримують демократичний рух в Україні та вільний економічний розвиток. У спростуванні віз, він, передусім, бачить великі економічні перспективи для обох сторін.

Він демонстрував велику зацікавленість у  скасуванні візового режиму з боку Європейського бізнесу тощо.

Але ми знаємо, що подібні слова звучали вже неодноразово з боку європейських політиків. Також на зразку Молдови, легко зрозуміти, що скасування віз не спрощує умов подорожування у ЄС. Зростає, тільки, кількість документів, які потрібні для перетину кордону.

Чому саме зараз вони заявляють про терміновість таких заходів – ми побачимо найближчим часом, але, схоже, усі ці заяви звучать для того, щоб заспокоїти Порошенко.


Автор: Олександр Шевченко
Наверхнаверх