logo
dollar
euro

Шантаж від Авакова. Компромат, який може позбавити Україну фіндопомоги МВФ

16:32 17.01.2018 eye 507
Шантаж від Авакова. Компромат, який може позбавити Україну фіндопомоги МВФ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков натякнув, що має дані, які здатні спровокувати більш масштабний скандал, ніж у випадку з міністром економічного розвитку та торгівлі Айварасом Абромавичусом. Однак він не вважає за потрібне виносити це в публічну площину, щоб не нашкодити країні.

«У вас є сумніви, що я міг би вийти в медіапростір з інформаційною бомбою, ефект від якої був би в рази потужніший, ніж у випадку з Абромавічус? Але я не хочу робити кроки, наслідки яких змусять директора-розпорядника МВФ сумно розвести руками, позбавити країну підтримки зарубіжних партнерів. З деякими речами варто розбиратися без публічності », - сказав Аваков.

Урядова криза в Україні вибухнула після заяви Абромавічуса про намір піти у відставку через тиск з боку адміністрації президента і заступника голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенко. Міністр заявив, про блокування будь-яких системних і важливих реформ в країні.

Після цих заяв керівництву України довелося пояснюватися з стурбованими послами країн G7. МВФ висловив стурбованість у зв'язку з заявами Абромавічуса. В фонді не виключили, що можуть припинити співпрацю з Києвом, якщо реформи не будуть продовжені.

 

 


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх