logo
dollar
euro

У 2014 Полтавщина вже вітатиме перших лауреатів премії імені Лялі Убийвовк

11:27 23.08.2013 eye 400
У 2014 Полтавщина вже вітатиме перших лауреатів премії імені Лялі Убийвовк

Голова обласної ради Іван Момот цього тижня своїм розпорядженням затвердив Положення про премію Полтавської обласної ради імені Лялі Убийвовк, засновану рішенням сімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 17 липня 2013 року.

Премію заснована за ініціативи фракції Комуністичної партії України в обласній раді до 70-річчя визволення Полтавської області від фашистських загарбників та 95-річчя від дня народження Героя Радянського Союзу, керівника підпільної молодіжної комсомольської організації "Нескорена полтавчанка" Лялі Убийвовк.

Присуджуватимуть її у трьох номінаціях:

"У житті завжди є місце подвигу" - за патріотичне виховання молодого покоління, створення кімнат та музеїв бойової слави.

"Ім’я твоє невідоме, подвиг твій безсмертний" - за пошукову роботу по увічненню пам’яті земляків - героїв-підпільників, які внесли вагомий вклад у визвольну боротьбу під час фашистської окупації, за проведення фундаментальних досліджень історії свого краю, пов’язаної із діяльністю підпільних організацій та визвольною боротьбою, яка здійснювалася на окупованій фашистами території, практичне втілення ідей військово-патріотичного виховання.

"Пам’ять, відтворена музами" - за створення музичних, літературних творів, творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з висвітленням відповідної тематики.

Кандидатури на здобуття мають бути висунуті до 1 жовтня, лауреатів премії визначатимуть до 10 жовтня. Розмір її становитиме 2000 гривень і може переглядатись обласною радою в залежності від рівня інфляції.

Премія не може бути присуджена посмертно, лауреати  на її здобуття не зможуть висуватися повторно. Вручатиметься  премія до кожної річниці з дня народження Лялі Убийвовк – 22 листопада.


Наверхнаверх