logo
dollar
euro

10-ти річний хлопець їздив за кермом патрульної машини

0:08 18.01.2018 eye 206
10-ти річний хлопець їздив за кермом патрульної машини

На Дніпропетровщині на поліцейській машині катався 10-ти річний хлопець.

Про це повідомляє активіст В'ячеслав Поезднік на своїй сторінці у Facebook. 

«Їду сьогодні по вулиці Софії Ковалевської біля поліклініки, де магазин« Кошик ». Дивлюся, машина поліції припаркована на узбіччі і сідає за кермо хлопчик років 10-и, а на «пасажирське» - мужик. Я зупиняюся і прошу відкрити вікно! Машина зривається з місця! Я обганяв її на Решетилівської і намагаюся пригальмувати! На зустріч з боку 44-ї школи їде інший патруль з мигалками, а пацан за кермом за мною. Я на Решетилівської гальмую патруль. Поки вони знайшли місце припаркуватися, пацан розвернувся і поїхав в сторону вулиці Образцова. Наздогнали з мигалкою посеред селища поряд з вул. Обоянський! Зняли, як дитина виходив з машини, а мужик - з «пасажирського»! Виявилося, поліцейський залишив держмашину на ремонт маляру, щоб начальство не «лаяло», а той дав дитині поруч зі школою покататися! Я написав пояснювальну записку. А вони все зняли на камеру! Фото ремонтної машини скидаю з держномером ».

Обурення активіста можна зрозуміти, оскільки вже багато службових машин просто кинуті на звалище. А замість того,  щоб якось контролювати своїх працівників , керівництво нічого не робить. А з державного бюджету необхідно виділяти дуже великі кошти на нові авто для поліції.

Але навіть цей випадок не є єдиним який сприяє биттю автівок. Достатньо згадати аварії які сталися за виною правоохоронців. Хтось стовпик 80 см не помітив, хтось дуже хвилювався, у когось просто руки не звідти ростуть.


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх