logo
dollar
euro

Син Міністра МВС України Арсена Авакова замішаний у крупному корупційному скандалі

1:38 24.01.2018 eye 302
Син Міністра МВС України Арсена Авакова замішаний у крупному корупційному скандалі

Журналісти проекту «Схема»  спільно з правоохоронними органами провели розслідування, з якого стало відомо, що син Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Олександр замішаний в крупному корупційному скандалі.

Про це повідомляє Радіо Свобода 

В розпорядженні журналістів з'явилося відео на якому імовірно син Авакова – Олександр домовляється про постачання рюкзаків ВСУ і просить  передоплату.

Відео було розміщене на анонімному ютуб каналі, яке є записом скритої камери спостереження у кабінеті заступника міністра МВС Сергія Чоботоря, який до травня 2015 року відповідав за державні закупівлі.

З розмови стає відомо, що людина дуже схожа на Олександра – сина Арсена Авакова, хоче організувати поставку великої партії рюкзаків в МВС у наступному році.

Журналісти , які вели розслідування стверджують, що те, про що розмовляють на відео співпадає з реальними подіями.

279747

«Діалог на відео датований груднем 2014 року, а вже в лютому 2015 року МВС дійсно закупило рюкзаки на 16,5 мільйона гривень.»

Як стало відомо фірма, яка виграла тендер на організацію поставок рюкзаків вже як рік на той момент була під слідством.

"Однак це не завадило чиновникам цього ж міністерства перерахувати за рюкзаки 14,5 мільйона державних гривень на рахунки фіктивної фірми", - пишуть автори розслідування.

Експерти Центру протидії корупції побачили в цьому відео порушення закону чиновником.

Юрист Олена Щербань сказала, що схожість людей на відео та Олександра Авакова та Сергія Чоботоря дають повну підставу для прилучення до минулорічного слідства про продажу піску МВС за заниженою ціною.

Але журналісти не змогли зв’язатись ні з Арсеном Аваковим , ні з Сергієм Чоботарем. Олександр Аваков заперечує факт розмови з Чоботарем та взагалі візиту до нього.

Трохи пізніше з’явилося повне відео розшифровки розмови.

 

 


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх