logo
dollar
euro

Влада Полтави налаштована закрити початкову школу Червоного Шляху. Думка громади її не цікавить

15:16 22.08.2013 eye 457
Влада Полтави налаштована закрити початкову школу Червоного Шляху.  Думка громади її не цікавить

Сьогодні, 22 серпня, як і планували, більше сотні представників громади Червоного Шляху за підтримки обласних осередків ВО "Свобода", партії "УДАР", народних депутатів Юрія Бублика та Сергія Капліна  пікетували міськраду. Вони вимагали відновити роботу початкової школи – філії ЗОШ №12.

Ні міський голова, ні його заступники до людей не вийшли. Начальник управління звернень громадян, організаційної роботи та загальних питань Ігор Верига повідомив, що Олександр Мамай поїхав у відрядження до Києва. Пікетувальники зажадали зустрічі з начальником управління освіти Наталєю Дороховою. Однак, довелося чекати – чиновниці не було на робочому місці. Дочекалися і не знайшли порозуміння. Міська влада, вірогідно, рішуче налаштована позбавитися від маленької школи й ігнорувати думку громади: ніхто з міських очільників і не намагався поговорити з людьми, жодного папірця, який би підтверджував законність дій щодо закриття школи, громаді навіть не показали.

Коментуючи сьогоднішні події, народний депутат Юрій Бублик зазначив, якщо місцева "регіональна" влада вважає себе "князьками", то полтавська громада нагадає їм, для чого потрібен міський керманич разом із депутатами та чиновниками.


Наверхнаверх