logo
dollar
euro

У Кременчуці засудили шахрайку, яка видурила в людей більше 4 млн. грн.

14:17 22.08.2013 eye 343
У Кременчуці засудили шахрайку, яка видурила в людей більше 4 млн. грн.

Протягом 2011 року кременчужанка встигла обдурити 64 особи і виманила у них більше 4 млн. грн.

Шахрайка знаходила потенційного клієнта, з’ясовувала його інтереси. Потім пропонувала йому за низькою ціною товар,  який людині точно потрібен. Спектр її "пропозицій» був найрізноманітнішим: побутова та сільськогосподарська техніку, автомобілі тощо.

Аферистка спершу вела перемовини з потенційною жертвою, після чого підписувала заздалегідь складений договір та отримувала попередню оплату. Виконувати умови цього, по суті, фіктивного договора, вона йне збиралась. "Жінка, щоб запевнити людей у правдивості своїх намірів, інколи використовувала "приманку», демонструючи майно, яке нібито нею вже придбане для інших клієнтів», - розповів начальник відділу прокуратури області Юрій Розанов. У справі по цьому шахрайству прокуратура області працівники саме обласної прокуратури підтримували державне обвинувачення.

Кажуть, красиво жити не заборониш. Однак, таке життя за чужий рахунок, зазвичай, довгим не буває. Тож, красиве життя 43-річної кременчужанки зкінчилося. Автозаводський районний суд Кременчука  засудив її до 7 років позбавлення волі із конфіскацією майна за шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах.


Наверхнаверх