logo
dollar
euro

З 30 серпня по 2 вересня у Полтаві – Дні Львова

12:06 22.08.2013 eye 750
З 30 серпня по 2 вересня у Полтаві – Дні Львова

Львів’яни підготували полтавцям різноманітну і цікаву програму.

Розпочнеться все з львівського ярмарку в центрі Полтави. Ввечері полтавців запросять на родзинку святкувань – вуличну виставу "Глорія" львівського театру "Воскресіння".

Протягом трьох днів у нашому місті триватиме справжнє львівське свято. Гості поділяться тим, що є в них найсмачнішого та найцікавішого: колоритною музикою, львівським шоколадом, тістечками, запашною кавою.

Також відбудеться презентація львівських туристичних продуктів та зустріч представників львівського туристичного бізнесу із місцевими туристичними операторами, де йтиметься про спільні туристичні проекти двох міст. У вищих навчальних закладах пройдуть відкриті лекції про Львів. Школярі отримають міні-бібліотеку від львівських видавництв "Апріорі", "Видавництва Старого Лева" та книжки про Львів від видавництва "Фоліо".

"Зустрінемось у Львові" - таку листівку роздаватимуть полтавцям посланці старовинного міста, що не втомлюються розповідати про його гостинність та принади. Протягом 2011-2013 років Дні Львова пройшли у Сумах, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Маріуполі, Харкові, Одесі, Луганську, а ще у Тбілісі, Відні та Копенгагені. Також Львів презентував себе у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Київському політехнічному інституті.

Торік Львів відвідало 1 млн 400 тис. туристів. Понад 60% туристів – це туристи з України. Згідно зі стратегією конкурентоспроможності Львова, що розроблена компанією "Монітор Груп" та Львівською міською радою, туризм та ІТ-технології є двома ключовими пріоритетами розвитку міста Львова.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх