logo
dollar
euro

На Херсонщині жінка затримала сексуального маніяка

4:11 23.01.2018 eye 151
На Херсонщині жінка затримала сексуального маніяка

На Херсонщині у курортному містечку Генічеськ молода жінка самостійно затримала сексуального маніяка.

За словами дівчини, вона постійно повертається додому через забутий усіма парк і одним з таких вечорів на неї з-за кущів вистрибнув чоловік. На вигляд йому 35-40 років, погано вдягнений з дуже палким бажанням зайнятись інтимом.

Дівчина впізнала в ньому жебрака який біля місцевої церкви просить гроші. Перший раз вона від нього відбилася, але в поліцію повідомляти не стала.

Як стало відомо, цьому чоловікові всього 35 років, він не має постійного місця проживання та роботи. Замість того, щоб якось влаштовувати своє життя, він п’є та просить гроші на вулиці.

Як казали самі правоохоронці, раніше жінки вже писали на нього заяви про спробу зґвалтування, але той прикидався психічно хворим і жінки знімали  з нього всі обвинувачення аби не зв’язуватись.

Але на цей раз йому не пощастило. Коли дівчина вкотре поверталася додому, він знову спробував добитись інтиму, та напав на неї. Вона скрутила кривдника, та викликала поліцію.

Зараз поліцейські не мають наміру його відпускати та вирішили провести психіатричну експертизу. У разі якщо він повністю здоровий, що цілком можливо, йому пред'являть звинувачення в неодноразовій  спробі зґвалтування.  Якщо опиниться, що він хворий, то буде проходити лікування у стаціонарі.

Зараз взимку в місті не так багато молодих дівчат які гуляють вечорами, але літом у курортному місті дуже багато жінок, яким цей чоловік буде докучати.


Автор: Шведова Ірина
Наверхнаверх