logo
dollar
euro

На Полтавщині планують зменшити кількість профтехучилищ більш ніж удвічі

20:15 22.10.2017 eye 359
На Полтавщині планують зменшити кількість профтехучилищ більш ніж удвічі

З 27 профтехучилищ планують зробити 12!!! В обласному Департаменті науки та освіти кажуть, що це робиться для економії коштів. Галина Васюк повідомила про це на апаратній раді у понеділок.

Так, в місті Кременчук, де зараз містяться шість навчальних закладів, планується створити три. А треба сказати, що це велике місто.  І у 2005 році там було ще 14 профтехучилищ.

Так от, ліцей нафтопереробної промисловості буде об'єднаний з профтехучилищем № 6 та Кременчуцькийм професійним ліцеєм сфери послуг. На базі профтехучилища № 26 буде розташований Кременчуцький професійний ліцей імені А. С. Макаренка . Вище проф. училище № 7 поки що залишать як є).

А до училища, яке розташоване в Гадячі (Вище професійне аграрне) хочуть приєднати ще два: Професійний аграрний ліцей, що зараз у селі Веприк, ПТУ № 32 з міста Червонозаводське, та профтехучилище № 27 з Лохвиці.

У Комсомольську також дві установи планують об'єднати в одну.

До Мірогородского ПТУ № 44 приєднають ПТУ № 56 з села Яреськи, що у  Шишацькому районі.

У місті Зіньків теж збираються з двох зробити один учбовий заклад - до ПТУ № 25 приєднається Зінківський професійний аграрний ліцей.

З Села Красногорівка Великобагачанського району ПТУ № 49 переїде в Хорол в Міжрегіональний центр проф. перепідготовки звільнених у запас військових.

До Лубенського професійного ліцею переїжджає 2 ПТУ- з Луленського району (ПТУ № 53 з села Войниха) і Оржицького (профтехучилища № 46 з села Лазірки).

У Решетилівці з двох ліцеїв, створять один – художній професійний ліцей переїде в професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського.

До Карлівському ПТУ № 50 приєднається ПТУ № 55 з Чутове і ПТУ № 54 з Котельви.

Треба сказати, що з такими темпами, ми дуже скоро залишимося взагалі без учбових закладів і будемо змушені вчитися виключно за кордоном.


Автор: Олександр Шевченко
Наверхнаверх