logo
dollar
euro

Німеччина наполягає на прийнятті Україною нового рішення по боргу Росії

13:44 19.10.2017 eye 148
Німеччина наполягає на прийнятті Україною нового рішення по боргу Росії

Після того, як Росія відмовилася від умов реструктуризації, запропонованих Україною, Німеччина висунула свої вимоги київській владі. Влада Німеччини змушує Україну запропонувати РФ обмін облігаціями. Нагадаємо, що Німеччина є посередником в переговорах двох країн.

Напередодні в російському Міністерстві фінансів розкритикували нову пропозицію української сторони і порахували, що умови повернення боргу стали ще більш невигідними в порівнянні з тими, що раніше були запропоновані комерційним кредиторам України. Крім того, в РФ заявили, що пропозиція Києва не визнає суверенного боргу, тому не може розглядатися.

У Мінфіні заявили, що відомство отримало лист з Міністерства фінансів Німеччини з варіантом вирішення проблеми. Однак, як стверджують представники російського відомства, вони не бачили конкретних пропозицій від самої України. Нагадаємо, що в грудні Київ наклав мораторій на виплату трьох мільярдів доларів. Російська влада, в свою чергу, заявила, що збирають документи для подачі в суд. Київ неодноразово намагався запропонувати свої умови виплати боргу, однак Москва не стала їх розглядати.


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх