logo
dollar
euro

На Сорочинському ярмарку свої вироби представили підприємства установ виконання покарань Полтавської, Донецької та Сумської областей

15:40 21.08.2013 eye 511
На Сорочинському ярмарку свої вироби представили підприємства установ виконання покарань Полтавської, Донецької та Сумської  областей

Уже не перший рік підприємства пенітенціарної системи на ярмарку представляють свою виставку і завжди вона знаходить своїх поціновувачів.

Цього року своїх покупців чекають  вироби з деревини (картини, ікони, шашки, шахи, колекційні моделі кораблів та парусників, скриньки для прикрас, кошики, дитячі стільці), металу (підсвічники, підставки для квітів, мангали, розкладні стільці) та швейні вироби (постільна білизна, вишиванки, спецодяг). 

IMG_6488
Із самого початку ярмаркування пенітенціаріям не бракувало відвідувачів виставки та покупців, адже багато з того, що тут презентували – вироби ексклюзивні та  дуже якісні.  Покупці вподобали ікони, хлібниці тощо. Усім відвідувачам особливо сподобались чудові моделі кораблів з дерева.

Виставка  виробів підприємств пенітенціарних установ працюватиме до закриття Національного Сорочинського ярмарку, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області. І вона заслуговує на те, щоб її відвідали усі, хто побуває в ці дні  на ярмарковому майдані.


Наверхнаверх