logo
dollar
euro

Дітей Червоного Шляху без попередження позбавляють школи

11:51 21.08.2013 eye 359
Дітей Червоного Шляху без попередження позбавляють школи

Громада селища завтра об 11.00 вимагатиме відповідей від Мамая і просить у полтавців підтримки

Знову обласна організація ВО "Свобода"  залучилась до захисту інтересів дітей, в яких намагаються забрати школу. Нещодавно їй разом із місцевою громадою  вдалося відстояти навчальний заклад в селі Надежда Диканського району. Вчора представників "Свободи" запросили на громадські збори мешканці  селища Червоний Шлях. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook голова обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Роман Чабановський.

Міська влада остаточно намірилася закрити у селищі  початкову школу  - філію ЗОШ №12. Такі спроби тривали фактично з 205 року. Основний заклад знаходиться на Подолі, на вулиці Нариманівскій, 41. Більше 50 дітей змушені будуть їздити в школу через усе місто. Адже  найкоротший шлях – так званий "монастирський серпантин" знаходиться в аварійному стані.  І невідомо коли буде відремонтований. Взимку при ожеледиці їздити нею неможливо. Міська влада обіцяла шкільний автобус, та якщо він зламається, дорога до школи для малюків стане справжнім катуванням. Близько 200 людей, які зібрались вчора на захист школи, висловили незадоволення  на адресу міської влади і з приводу стану доріг та транспортного сполучення.

Офіційного рішення про закриття філії міська влада не приймала, зазначає Роман Чабановський, але  з будинку  школи на Червоному Шяху  вже вивезли все обладнання й меблі. Дійшло навіть до того, що почали здирати лінолеум з підлоги та викручувати плафони. Місцеві говорять, що мальовниче місце з гарним краєвидом міська влада замислила продати комусь під будівництво шикарного маєтку.

На наш погляд, дуже важко зрозуміти логіку міської влади, яка на відбудову дитячого садочка у центрі міста, розрахованого на 38 дітей,  витрачає близько 4 мільйонів гривень, а на ремонт діючої на той момент філії школи – тільки 20 тисяч. І вважає діяльність останньої нерентабельною. Важко навіть уявити, яким чином хоч колись окупиться  той дитсадок.

школа1
До речі, на Червоному Шляху немає жодного культурного чи спортивного осередку. І міський транспорт в цю частину міста після 20.00 не їздить. У центрі ж такої проблеми немає. Чи не варто було б зробити з селищної школи заклад, який би об’єднував усю громаду селища?

Як повідомив Роман Чабановський , 22 серпня об 11.00 громада Червоного Шляху разом із представниками ВО "Свобода" збирається на пікет та "теплу розмову" до Мамая. У разі, якщо міська влада не відмовиться від планів закриття школи, акція протесту стане безстроковою.

- Не можна так зневажливо ставитися до мешканців міста! Треба нагадати Мамаю, що його обирали люди. А працювати він теж повинен для людей а не для своїх власних кишень!- пише Роман. - Отже закликаємо небайдужих Полтавців підтримати мешканців Червоного Шляху та прийти 22 червня об 11 годині під стіни міськради ! Разом - сила!


Наверхнаверх