logo
dollar
euro

19 серпня "Свобода" і "Удар" пікетували під полтавською міськрадою

10:32 20.08.2013 eye 352
19 серпня "Свобода" і "Удар" пікетували під полтавською міськрадою

Дві політичні сили зібрали близько 200 людей під стінами Полтавської міськради, щоб у чергове висловити міському голові ставлення громади до його неефективній діяльності, з одного боку, і бездіяльності у  вирішенні проблем, які зачіпають інтереси кожного полтавця.

Тривала відсутність гарячої води, суттєве подорожчання проїзду в міському транспорті, намагання майже втричі підвищити тарифи на обслуговування будинків – ці та інші претензії висловлювали пікетувальники на адресу міського очільника та його команди. На жаль, жодний з них до громади не вийшов.

митинг3
Голова Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук, звертаючись до людей, зазначив, що вже не за горами 2015 рік, коли відбудуться вибори до місцевих рад і треба готуватися обирати нову владу, яка дійсно буде працювати в інтересах Полтава.

На мітингу виступив  народний депутат-мажоритарник від партії "УДАР" Сергій Каплін, який ще зранку брав участь у штурмі Київради. Він заявив, що готовий у 2015 стати мером Полтави. І, навіть, поділився баченням перспектив міста. Він, зокрема, бачить Полтаву столицею стоматологічного туризму і міжнародного студентства.

Не дочекавшись реакції Олександра Мамая на вимоги громади, пікетувальники на деякий час перекрили дорожній рух біля міськради.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх