logo
dollar
euro

Закарпаття "штурмують" біженці, які намагаються потрапити до ЄС (ВІДЕО)

16:13 18.01.2018 eye 222
Закарпаття "штурмують" біженці, які намагаються потрапити до ЄС (ВІДЕО)

У Держприкордонслужбі фіксують збільшення потоку незаконних мігрантів в країни ЄС. Про це заявив начальник прес-центру Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

 

"Останнім часом ми фіксуємо збільшення потоку незаконних мігрантів в країни ЄС, хоча ситуація не є критичною, але кількість виявлених незаконних мігрантів, при спробі порушити державний кордон саме на західній ділянці, збільшилася в рази. Часто бувають групи до 15 осіб, це останні випадки затримання незаконних мігрантів з Афганістану. При цьому ми відзначаємо, що деякі з цих груп рази три намагалися перетнути незаконно кордон і потрапити в країни ЄС ... Україна не є їх кінцевою точкою, мігранти завжди використовували Україну як транзит ", - заявив він .

 

Він зазначив, що сьогодні затримали  вісьмох мігрантам з Південної Азії. У дану годину проводиться перевірка і встановлюються особи, які допомагали їм перетнути кордон.

 

"Буде вирішуватися питання щодо їх передачі або в МВС, або до міграційної служби, і вже в подальшому буде прийнято рішення щодо їх видворення або подальшої перевірки", - заявив він.

(53 сек.)


Автор: Богдан Богуслав
Наверхнаверх