logo
dollar
euro

Причина смороду в Полтаві встановлена і усунена. Ситуацію контролюють обласні служби

12:06 19.08.2013 eye 418
Причина смороду в Полтаві встановлена і усунена. Ситуацію контролюють обласні служби

Минулого тижня мешканці мікрорайонів Браїлки, Сади-1, Сади-2, Алмазний, Огнівка обласного центру потерпали від смороду і скаржились на це у диспетчерські служби міста та області.

16 серпня відреагувала обласна влада. Заступник голови облдержадміністрації, голова обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій Борис Галушко провів термінову робочу нараду з керівниками відповідних служб. Була створена робоча група у складі представників управління НС облдержадміністрації, обласної санепідемслужби, екологічної та аграрної інспекцій, департаменту агропромислового розвитку.  Вона встановила, що смерділо з території колективних пайових земель ПАТ «Полтавська птахофабрика»,  куди механізовані бригади цього підприємства вивозили свіжий курячий послід для підживлення полів.  Того ж дня  підприємство проведло рекультивацію ґрунту, що дало змогу усунути причини, м’яко кажучи, неприємного запаху.

За попередніми даними аналізи проб повітря та ґрунту свідчать, що життю та здоров’ю мешканців Полтави нічого не загрожує.  Ситуацію контролюють відповідні обласні служби.


Наверхнаверх