logo
dollar
euro

Нардеп Денисенко запропонував перейменувати Дніпропетровськ на Дніпро

16:54 22.10.2017 eye 362
Нардеп Денисенко запропонував перейменувати Дніпропетровськ на Дніпро

За ініціативою позафракційного депутата Андрія Денисенка до Верховної Ради внесений проект постанови щодо перейменування у рамках декомунізації міста Дніпропетровськ на Дніпро. Відомості про реєстрацію є на парламентському сайті, але самого тексту наразі немає. Новина стала відома з повідомлення самого народного депутата на власній сторінці у Facebook.

Денисенко пояснює необхідність нової назви «розчищенням місця, на якому можна було б побудувати нове – справедливе, гуманне та розвинене суспільство».

Як підрахували експерти, перейменування лише одного Повітрофлотського проспекту у Києві на проспект імені Степана Бандери обійшлося столичному бюджету у 50 тис. грн. лише на заміну табличок. Але зміна назви простягається набагато далі написів у вказівниках, на табличках та в картах. Це і прописка громадян, і адреси у всіх документах. А особливо багато проблем і витрат подібні нововведення з декомунізації завдають юридичним особам. Загалом, перейменування Дніпропетровська оцінюють як мінімум у 200 млн доларів. 


Автор: Андрій Самойлов
Наверхнаверх